Reacția cânelui după ce a fost abandonat, aruncat în stradă de către „stăpân”

TRIMIS DE: Monsy Monta (Thailanda)

Video

318 comentarii (+add yours?)

  1. Fenolftaleina
    Sep 19, 2013 @ 03:10:19

    frate, e posibil sa-l si fi abandonat..da eu cred ca acel caine se tinea dupa masina, adica nu arata efectiv cum e aruncat cainele din masina. aveam si eu un caine d-asta, avea el o placere nebuna sa alerge dupa masina, bine, nu oricare, aia in care eram eu..pana obosea, apoi se intorcea acasa. mentionez ca era la tara, unde nu era trafic si nu-i era pusa viata in pericol. oricum, daca asta chiar l-a abandonat, sper sa moara in chinuri. AMIN!

    Răspunde

  2. titi.....ciomag
    Sep 20, 2013 @ 13:20:22

    se spune ca doar D-zeu,detine puterea absoluta,(chiar daca .pana acum nu la vazut nimeni sa poate confirma…sau probabil inca nu doreste sa se arate in vreun fel,ma gandesc ca astfel nu ar mai exista astfel de esecuri…genetice ca individul asta care chinui caine ala)totusi o multime de oameni credem in TINE,atat eu cat sunt convins milioane de oameni,te imploram D-zeule sa faci dreptate!

    Răspunde

  3. L Hare
    Sep 20, 2013 @ 18:37:29

    What happened to the dog was he rescued?

    Răspunde

    • egeea1-2012@hotmail.com
      Sep 21, 2013 @ 21:38:29

      The owners moved and left the dog on the street.
      The dog he try to fallow their car but…sad enough
      they do not care!
      This film was showed in hungarian tv channel Duna , yesterday.

      Răspunde

  4. stefania
    Sep 20, 2013 @ 22:59:16

    e clar ca acel caine cunostea masina si persoana de la volan.asa a ajuns si romania plina de caini comunitari .din cauza unor javre de oameni care cred ei ca sunt superiori,dar din pacate nu sunt decat niste criminali.nu cainii sunt vinovati ci acele javre cu 2 picioare numite oameni.ar trebui pedepsiti f aspru pentru asemenea fapte.

    Răspunde

  5. Dani
    Sep 22, 2013 @ 13:25:41

    cum se numeste melodia?

    Răspunde

  6. mihaela
    Sep 23, 2013 @ 08:36:48

    Mi-au dat lacrimile :(( foarte trist,fara cuvinte.Cum alerga bietul catel si
    astepta ca sa-i deschida portiera si sa se urce in masina sa-l ia inapoi dar acest lucru nu s-a intamplat,la lasat sa fuga.Oameni fara suflet.

    Răspunde

  7. vladarean
    Sep 23, 2013 @ 10:54:43

    You soulless, heartless piece of shit. You know you will burn in Hell, right? Why did you bought a dog in the first place?!

    Răspunde

  8. gabi
    Sep 28, 2013 @ 22:49:51

    Răspunde

părerea ta contează: