Întreabă-mă (poate) îți răspund!

ÎNTREBĂRILE VĂ ROG:
-cât mai scurte. (nu romane întregi)
-răspund doar la întrebările scrise sub acest articol aici pe blog (nu pe facebook etc.)

După ce se adună câteva întrebări, răspund, postez și pun și link aici în comment.
Apoi mergem mai departe de la link în jos.

😉

questions

*îmi rezerv dreptul să nu răspund la toate întrebările și să nu le aprob pe toate!

Video

21 comentarii (+add yours?)

  1. Cosmin
    Ian 29, 2014 @ 14:48:20

    Ok sa fiu eu primul: Cand pusca mea vii cu Lenuta la cabinet :))))

    Răspunde

  2. marius
    Ian 29, 2014 @ 14:54:25

    pai…daca mergi cu masina,si atingi viteza luminii…ce se intampla cand aprinzi farurile???

    Răspunde

  3. Ionel Iani Velciov
    Ian 29, 2014 @ 15:07:52

    … Vrei sa organizam , la vara, o iesire la iarba verde (pe langa Timisoara, pe undeva) cu toti prietenii tai reali de pe facebook, bineinteles cu concurs culinar pe teme de „prajeli carnoase” ????

    Răspunde

  4. ildiko
    Ian 29, 2014 @ 15:28:13

    cum poti sa-ti mentii tonusul ridica , calmul ( cel putin aparent ) si buna dispozitie avand in vedere ca majoritatea timpului il petreci cu oameni suferinzi? cum reusesti sa te detasezi de problemele cotidiene si sa ‘imprastii’ buna dispozitie in jurul tau ?

    Răspunde

  5. Dana
    Ian 29, 2014 @ 15:30:05

    ce trateaza mai exact bioenergoterapeut-ul Tibi Molnar?🙂

    Răspunde

  6. Dragos
    Ian 29, 2014 @ 17:50:12

    Care este cea mai adanca dorintza a inimii tale ?

    Răspunde

  7. David Valentina
    Ian 29, 2014 @ 18:07:59

    Cum va vedeti dvs peste cinci ani, d-nul Tiberiu, cum crredeti ca va fi viata dvs, ce v -ati dori, de fapt pe viitor?

    Răspunde

  8. Ayek Li
    Ian 29, 2014 @ 18:29:19

    Daca azi sunt zero grade, si maine e de doua ori mai frig, cat de frig va fi maine?

    Răspunde

  9. Stanev Laura
    Ian 29, 2014 @ 22:32:32

    Eu am doua întrebări : cabinet la constanta nu deschideți? Nu prea seamănă cu Thailanda … Dar e ceva!:))) doar vara..si doi : cum se poate merge in vacanța in Thailanda si de ce vize nevoie … Ca tare as merge…

    Răspunde

  10. Traian
    Ian 29, 2014 @ 23:21:22

    serios: 1) Ai planurile facute pe termen lung (de genul: muncesc pana la fix 70 ani; la x ani ma retrag in Thai) sau iti urmezi misiunea si iti adaptezi planuri pe termen scurt/mediu ?
    2) Ce te-a impresionat placut cel mai mult pana la varsta asta ? (un gest, o situatie, orice; profesional sau de alta natura)

    semiserios: Daca in sudul Thailandei sunt 30 de grade, in Bucuresti – 8 grade si in Timisoara – 2 grade, cate grade sunt la tine acasa ?

    neserios: Daca un terapeut = 1.024 gigapeuti, cati megapeuti are un terapeut ?🙂

    Răspunde

  11. alexandraancuta
    Ian 30, 2014 @ 00:11:52

    Avand in vedere ca un bioenergoterapeut vede campul energetic al unei femei(sa zicem ,femeia iubita) in consecinta intra in posesia unor informatii….care ar fi informatia care l-ar face sa se gandeasca de doua ori inainte sa-si asume o relatie cu ea?

    Răspunde

  12. Corina
    Ian 30, 2014 @ 05:27:23

    Ce intelegi prin „copiii luminii” – am ramas cu un mare semn de intrebare in urma unui episod de moarte clinica…

    Răspunde

  13. Luminita
    Feb 04, 2014 @ 02:20:56

    Daca intr-o dimineata Tibi Molnar s-ar trezi intr-un univers paralel ce anume i-ar placea sa fie ?

    Răspunde

  14. Luminita
    Feb 07, 2014 @ 07:05:47

    Cum ai proceda daca ar veni la tine o persoana care ti-ar spune ca te cunoaste dintr-o viata anterioara ? Ai invita-o sa iasa afara (considerand-o neserioasa ) sau ti-ar face placere sa o revezi ?

    Răspunde

  15. Doina
    Mar 17, 2014 @ 12:53:20

    Vreau sa vin in luna mai la Timisoara la tratament. Imi este foarte teama ca nu se poate rezolva problema mea. Sufar cu inima : boala de nod sinusal (????) si extrasistole ( din plin !) atriale si ventriculare. Sa-mi fac un pic de sperante ???

    Răspunde

  16. adriana
    Mar 20, 2014 @ 15:57:22

    in ce masura se poate rezolva sau ameliora (daca este posibil asa ceva) o litiaza biliara ?

    Răspunde

  17. Simona
    Mar 28, 2014 @ 23:18:26

    As dori sa aflu parerea ta despre Eric Pearl si Reconectarea. Multumesc anticipat!
    Astept raspunsul cu interes!

    Răspunde

  18. rosioara adriana
    Mar 29, 2014 @ 22:33:58

    Buna ziua,
    Ma numesc Adriana si am o fetita de 9 luni cu asm bronsic, dar de la 3 luni facem aerosoli intruna si antibiotic 10 zile pe luna. M- am saturat de atatea medicamente, iar copilul meu nu este bine, are un wheezing recurent persistent. Va rog, daca puteti sa ne ajutati! Va multumim frumos.

    Răspunde

  19. lenus72
    Apr 28, 2014 @ 12:36:19

    Buna. Sunt Elena. Am 42 de ani si in luna iulie 2014 voi fi miresica. Dar asta e un eveniment fericit pentru ca ne iubim mult si ne dorim o bebe-strumfita sanatoasa dar.. pentru asta trebuie sa tratez o rana pe col. Doctorita mi-a spus ceva de o rejectie (decupare) a colului si m-a speriat foarte tare. Am un set de analize si as dori o programare atat eu cat si sotul meu. Iti multumesc ca existi si ca ne dai o speranta! Cu drag, Elena si Ionut

    Răspunde

  20. dumitrescu mariana gabriela
    Iun 27, 2014 @ 10:27:20

    Ma puteti ajuta ?Am baietelul diagnosticat cu autism.

    Răspunde

  21. AMZARESCU-NITA CRISTINA
    Sep 27, 2014 @ 11:12:13

    Buna. Sunt Cristina si deocamdata familia noastra e compusa din 5 pisici, in varsta de 8 ani. Una din ele a fost sterilizata in mai, insa avea si mai multe chisturi si o tumoare. Dupa 4 luni de zile, i-au reaparut tumorile, de mai mici dimensiuni, dar mai multe, pe zona abdominala. Sunt necajita pentru ca vreau sa se faca bine. Ea este plina de viata si o luptatoare. Cred foarte mult in medicina alternativa si vreau sa pot sa o ajut. II dau zilnic pudra din iarba de grau si sotul meu ii mai face seara „bioenergie”. Nu stiu daca poate sa o ajute dar incercam orice. Cand ma durea pe mine stomacul, sotul meu, punea mana calda si imi trece durerea, dar prelua el. Pentru ca iubim foarte mult animalutele noastre si stiu ca si tu ti-ai vindecat pisica, te rog mult, sa ne ajuti fie cu un sfat sau crezi tu.
    Multumesc anticipat.

    Răspunde

părerea ta contează: